Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

DAILAUS RAŠTO KONKURSAS ,,RAŠAU“

20190301_115902

Kovo 1-mą dieną per ketvirtą pamoką mūsų Gimnazijoje vyko 5-6 klasių mokinių dailaus rašto konkursas ,,Rašau“. Jame dalyvavo penkios 5 klasės mokinės ir po keturis 6a bei 6b klasės mokinius. Atsižvelgdami į nurodytus vertinimo kriterijus mokiniai dailyraščiu rašė Vaižganto tekstą ,,Milžinų kraštas“. Vertinimo komisija į Kėdainių rajono etapą atrinko šių mokinių darbus: 5 klasės – Ugnės Mongirdaitės, Viltės Strazdaitės ir Patricijos Kiaunytės, 6a klasės – Miglės Matuolytės ir Airos Skinulytės, 6b klasės – Godos Bučytės. Geriausi konkurso dalyvių darbai bus eksponuojami Kėdainių švietimo pagalbos tarnyboje.

 

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vida Petrosevičienė

 

Blog Attachment
Atgal