Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

DAILAUS RAŠTO KONKURSAS ,,RAŠAU”

Kovo 5 dieną Šėtos gimnazijoje vyko 5-6 klasių mokinių dailaus rašto konkursas ,,Rašau.” Jo dalyviams reikėjo dailyraščiu parašyti Selemono Paltanavičiaus tekstą ,,Mes – lietuviai.” Konkurse dalyvavo vienuolika 5a, 5b ir 6 klasės mokinių. Po konkurso vertinimo komisija atrinko darbus, kurie geriausiai atitiko konkurso reikalavimus ir dalyvaus Kėdainių rajono dailaus rašto konkurse. Šių darbų autorės: 5a klasės mokinės Aira Skinulytė ir Miglė Tamuolytė, 5b klasės mokinė Goda Bučytė, 6 klasės mokinės Gabrielė Šeduikytė, Joana Ilevičiūtė ir Laura Rimkutė.

Lietuvių kalbos mokytoja Vida Petrosevičienė

 

 

Blog Attachment
Atgal