Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

DAILYRAŠČIO KONKURSAS

Gruodžio 15 dieną Šėtos gimnazijoje vyko tradicinis renginys Dailyraščio konkursas, kuriame dalyvavo 3-I klasių specialiųjų poreikių mokiniai. Mokiniai turėjo kuo taisyklingiau rašyti ir jungti raides, nedaryti rašybos ir skyrybos klaidų. Darbai privalėjo būti tvarkingi. Šiandieniniame naujų technologijų pasaulyje rašyti ranka tapo nebemadinga, tačiau gražus raštas – tai menas. Tad norime pasidžiaugti, kad mokiniai labai stengėsi, kruopščiai ir taisyklingai rašė. Geriausieji buvo apdovanoti atminimo diplomais.

 

Specialioji pedagogė Loreta Kutrienė

dailirastis 2017 01 (720x960) dailirastis 2017 02 (960x1280) dailirastis 2017 03 (960x1280)

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal