gim_virselis1

DALYVAVIMAS KONKURSE ,,SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“

Šėtos gimnazijos 1-4 klasių mokinių komanda ir 8 klasės mokinių komanda kartu su mokytojomis Lina, Gintare ir Daiva bei visuomenės sveikatos specialiste, vykdančia sveikatos priežiūrą mokykloje, 2019 m. spalio 24 d. dalyvavo Kėdainių rajono mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos specialistų konkurse ,,Sveikuolių sveikuoliai“, kuris vyko Kėdainių arenoje. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą.

Konkursas prasidėjo visų komandų bendra mankšta, namų darbais – prisistatymais.

 Konkurso metu teko atlikti ir praktines užduotis: sveikos gyvensenos, žmogaus saugos temomis ir, žinoma, teko pasportuoti, atliekant  judėjimo užduotis-estafetes. Užduočių neišvengė pedagogai bei sveikatos priežiūros specialistai.

Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais už dalyvavimą konkurse, taip pat Gimnazijos 1-4 klasių ir 8 klasės mokinių komandos iš konkurso parsivežė net dvi taures – ,,Už puikų pasirodymą konkurse‘‘, o dalyviai dar gavo ir dovanėles.

Kristina Orechovaitė

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Bendrinti: