Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

DALYVAVIMAS PROTMŪŠYJE ,,DRAUGE NUGALĖSIME BAKTERIJŲ ATSPARUMĄ ANTIBIOTIKAMS‘‘

20231108_112235

2023-11-08

Lapkričio 8 dieną Kėdainių r. Šėtos gimnazijos 7-8 klasių mokinių komanda ,,Priešmikrobiniai‘‘ dalyvavo 7-8 klasių mokinių Kauno apskrities I etapo protmūšyje „Drauge nugalėsime bakterijų atsparumą antibiotikams!”. Protmūšį organizavo ir vykdė Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Kėdainių švietimo pagalbos tarnyba.

Renginyje dalyvavo penkios komandos, iš kurių viena – Šėtos gimnazijos. Renginys prasidėjo Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorės Danguolės Avižiuvienės įžanginiu žodžiu ir komandų prisistatymu. Komandoms  reikėjo įveikti du pagrindinius protmūšio etapus, kiekvieną iš jų sudarė 10 klausimų, o po to dar atsakyti į 5 papildomus klausimus.

Renginio pabaigoje visoms komandoms buvo įteikti padėkos raštai už dalyvavimą renginyje ir atminimo dovanelės. Džiaugiamės savo mokinių dalyvavimų  renginyje ir dėkojame organizatoriams už renginį.

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje
Kristina Orechovaitė

Blog Attachment
Atgal