gim_virselis1

DALYVAVO KONFERENCIJOJE LIETUVOS EDUKOLOGIJOS UNIVERSITETE

Šėtos gimnazijos technologijų mokytoja metodininkė Regina Rylienė dalyvavo Lietuvos edukologijos universiteto technologijų ir technologinio ugdymo katedros organizuotoje nacionalinėje mokslinėje praktinėje konferencijoje „Technologinio ugdymo problemos ir aktualijos“., kurioje buvo surengta technologijų mokytojų ir mokinių darbų paroda. Universitete mokytoja pristatė savo mokinių Erikos Kunkulytės, Deimantės Kunkulytės, Evelinos Alūzaitės, Modestos Raziūnaitės, Paulinos Pakštytės ir Monikos Jokubaitytės šešėliavimo, veltinio, simegrafijos ir mišria technika sukurtus paveikslus. Paveikslai sulaukė didelio kolegų susidomėjimo. Parodoje kiekvienas dalyvis galėjo rasti technologijų dalyko naujovių, kuriomis galima paįvairinti savo dėstomas pamokas, išmokyti mokinius padaryti gražius vertingus darbelius.

Konferencijoje diskutuota dalykų integracijos, komandinio darbo klausimais. Visus domino technologijų dalyko metodikos kaita, dalyko įtaka mokinių išprusimui ir brandai.

Šiame universitete technologijų edukologijos programą studijuoja mūsų gimnazijos auklėtinė magistrantė Brigita Vainorytė. Brigita universitete yra gerai žinoma kaip talentinga studentė, savo studijų pasiekimais garsinanti  universitetą. Universiteto darbų vadovai, dėstytojai puikiai vertino mūsų mokytojos Reginos Rylienės indėlį Brigitos talentų atradimui ir išugdymui. Mokytoja ir gimnazija džiaugiasi savo auklėtine, o Brigita perdavė nuoširdžius linkėjimus Šėtos gimnazijos mokytojams ir mokiniams.

Universiteto parodoje eksponuoti mergaičių paveikslai dabar puošia gimnaziją, kviečiame pasižiūrėti ir patiems kurti grožį.

 

Antanida Likšienė,

Šėtos gimnazijos direktorė

 

Nuotr  alzait

Bendrinti: