gim_virselis1

DALYVAVOME PROJEKTE „LYDERIŲ LAIKAS“

Sausio 22 dieną Šviesiojoje gimnazijoje vyko projekto „Lyderių laikas“ mokymai, kuriuose noriai dalyvavome ir mes – Šėtos gimnazistų tarybos atstovės.

Apie šį projektą ne kartą teko girdėti ir dalyvauti, todėl su malonumu sutikome vykti ir atstovauti savo gimnazijai. Buvome labai šiltai sutiktos, vaišinomės arbata ir sausainiais. Visų Kėdainių rajono gimnazijų tarybų atstovai buvo suskirstyti į mišrias komandas. Reikėjo atlikti įvairias užduotis, aptarėme lyderio ir vadovo, grupės ir komandos panašumus ir skirtumus. Kiekvienas privalėjo įsitraukti į diskusijas ir išsakyti savo nuomonę, požiūrį apie vieną ar kitą klausimą, teiginį. Laiką praleidome ne vien bendraudami, diskutuodami, bet ir žaidėme įvairius žaidimus. Reikėjo apibendrinti ir plakatuose pavaizduoti viską, ką išgirdome, supratome užsiėmimų metu.  Supratome, jog lyderiu gali būti kiekvienas, tačiau reikia žinoti, kaip lyderiauti, nepersistengti dalyvaujant grupėje, komandoje ar klasės veikloje.

Šis projektas mums, gimnazistams, suteikė daug žinių apie lyderius ir jų poziciją mokykloje ar komandoje. Tikimės, jog įgytas žinias panaudosime savo klasės, mokinių tarybos bei gimnazijos veikloje.

Evelina Alūzaitė,

IIb klasė Šėtos  gimnazija

Bendrinti: