gim_virselis1

DALYVAVOME RENGINYJE #SWITCH!

Rugsėjo 9 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO įvyko didžiausias Baltijos regione modernių technologijų ir verslumo renginys – #SWITCH!#SWITCH! tampa ICT ir verslumo judėjimu, skatinančiu kurti, dalintis patirtimi, tobulėti, eiti pirmyn visus, jau esančius ICT srityje, ir visus, norinčius savo ateitį sieti su technologijomis. #SWITCH! skirtas bendraminčiams, kuriuos jungia domėjimasis skaitmenine ateitimi.

Į šį renginį ruošėsi važiuoti ir 19 mūsų gimnazijos mokinių. Tačiau paskutinę dieną sugedus autobusui iš visos grupės važiavo tik 4 gimnazistai.

Šis renginys buvo skirtas naujosioms technologijoms, susietoms su skaitmenine ateitimi. Renginio metu galima buvo pamatyti įvairių robotų, pradedant nuo Lego robotukų (tokių kaip ir mūsų Gimnazija turi), žaidžiančių futbolą bei krepšinį, ir baigiant pramoniniais robotais, kurie pilstė girą; įvairiausių dydžių dronų. Galėjome pakeliauti po virtualų pasaulį, nusileisti parašiutu naudojant virtualios realybės akinius, (juos teko išbandyti ir mūsų gimnazistui Ričardui Adomaičiui); pamatyti ir suprasti, kaip ir ką spausdina 3D spausdintuvai.

Renginyje buvo siekiama sukurti Gineso pasaulio rekordą: didžiausia pasaulyje programavimo pamoka, kurioje dalyvavo virš 700 moksleivių, buvo programuojami Gediminaičių stulpai. Pamokos pabaigoje išaiškėjo, kad rekordas buvo pasiektas.

Renginys buvo labai šaunus. Tad lauksim ir kitais metais vyksiančio tokio pat renginio.

 

 

Informacinių technologijų mokytojas Valdas Dirsė

swich1 swich2 swich3 swich4 swich5 swich6 swich7 swich8 swich9

Bendrinti: