gim_virselis1

Dar vienas konkursas vaikų popchorui ,,OBUOLIUKAI“

Smagiai, kūrybingai, tačiau su jauduliu bei mintimis, ar pavyks viską atlikti gerai scenoje, gegužės 4 dieną pradėjo gimnazijos vaikų popchoras ,,OBUOLIUKAI“ II populiarios lietuviškos muzikos vaikų ir jaunimo vokalistų konkurse „Skambančios žvaigždelės 2024“, kuris vyko Birštono kultūros centre. Konkurse dalyvavo vokalistai: grupės, solistai, duetai iš visos Lietuvos. Konkurso pagrindinis tikslas – lietuviškos dainos atlikimas. Žinojom, jog vykstame ne pergalės siekti, nes konkursas profesionalus, tačiau pamatyti, pastebėti, pasidalinti patirtimi ir, žinoma, parodyti savo kolektyvo paruoštą, gerai surepetuotą Neringos Lapinskienės dainą „Mmmmm..Bandelės“. Ir mums pavyko. Sulaukėme be galo gausių plojimų. Kiekvienas apdovanotas konkurso medaliais, padėkomis ir suvenyrais.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

Bendrinti: