gim_virselis1

DARBŠTUOLIŲ DIENA – AŠ GALIU GYVENTI „ŽALIAI“

Trečia stovyklos diena – tikras darbymetis! Stovyklautojai prie gimnazijos įrengė mini daržą, kuriame pasėjo krapų, burokėlių, laiškinių česnakų, pasodino žemuogių, petražolių. O kad prieskoniai ir daržovės dėžėse gražiai atrodytų, pasėjo raudonai žydinčių nasturtų.

Papietavę vaikai pasiskirstė į penkias komandas. O jau pavadinimus kokius šaunius sugalvojo! Tai ir “Super mergaitės”, ir “Bebrų tankai”,ir “Ekologiškiausi”, ir “Dream team”, ir “Eko vaikai”. Vyko protmūšis apie gamtą, ekologiją ir žmogaus įtaką aplinkai. Atkaklioje kovoje nugalėjo komanda “Eko vaikai”.

Įdomiausia stovyklautojams buvo kurti baldus iš ekopalečių. Padedami gimnazijos darbuotojų ir dirbdami kartu berniukai pagamino tris sofas, o mergaitės pasiuvo pagalvėles. Savo rankomis pagaminti daiktai džiugins gimnazijos bendruomenę ir bus naudingi kiekvienam.

 

Stovyklos vadovė Zinaida Kleivienė

 
DSC00333 DSC00338 DSC00352 DSC00354 DSC00362 DSC00390 DSC00391 DSC00394 DSC00415 DSC00419

Bendrinti: