Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

DĖL LAIKINAI NUTRAUKIAMO GIMNAZIJOJE UGDYMO PROCESO GRIPO EPIDEMIJOS METU

 

Vadovaudamasis Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. sausio 29 d. įsakymu Nr. AD-1-84 „Dėl gripo epidemijos Kėdainių rajono savivaldybėje paskelbimo“, 2017–2019 mokslo metų pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrųjų ugdymo planu ir atsižvelgdamas į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie sveikatos apsaugos ministerijos Kauno departamento Kėdainių skyriaus 2018 m. sausio 25 d. raštą Nr. (2.23 16.1.1E)2-2563 „Dėl informacijos apie ugdymo įstaigose laikinai nutrauktą ugdymo procesą pateikimo“ bei Gimnazijos sergančių mokinių skaičių (sergančiųjų – 31 proc.):

N u t r a u k i u laikinai ugdymo procesą 1-IV klasių mokiniams nuo 2018 m. sausio 31 d. iki 2018 m. vasario 7 d. imtinai (išskyrus Šėtos gimnazijos skyriaus-Pagirių Adomo Jakšto daugiafunkcio centro mokiniams). Pamokos prasideda 2018 m. vasario 8 d. 8.00 val.

Direktorius     Mindaugas Danilevičius

Atgal