Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

DĖL UGDYMO PROCESO NUTRAUKIMO

Vadovaudamasi Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. sausio 23 d. įsakymu Nr. AD-1-81 „Dėl gripo epidemijos Kėdainių rajono savivaldybėje paskelbimo“, 2015–2016 ir 2016–2017 mokslo metų pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrųjų ugdymo planų 10 punktu ir atsižvelgdama į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie sveikatos apsaugos ministerijos Kauno departamento Kėdainių skyriaus 2017 m. sausio 23 d. raštą Nr. 2.2.23-17(17.15.1.2.23) „Dėl informacijos apie ugdymo įstaigose laikinai nutrauktą ugdymo procesą pateikimo“ bei Gimnazijos sergančių mokinių skaičių (sergančiųjų – 33 proc.):

N u t r a u k i u  laikinai ugdymo procesą 1-IV klasių mokiniams nuo 2017 m. sausio 25 d. iki 2017 m. sausio 31 d. imtinai (išskyrus Šėtos gimnazijos skyriaus-Pagirių Adomo Jakšto daugiafunkcio centro mokiniams).

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas

       Neringa Širkienė

 

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal