Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

DĖMESIO MOKINIAMS IR TĖVAMS

Skelbiame, kad Pavasario (Velykų) atostogos gimnazijos 1 – IV klasių mokiniams bei Pagirių Adomo Jakšto daugiafunkcio universalaus centro (DUC) 1-3 klasių mokiniams prasideda nuo 2016 m. kovo 21 d. iki 2016 m. kovo 25 d.
Papildomos atostogos gimnazijos 1 – 5 klasių mokiniams bei Pagirių Adomo Jakšto daugiafunkcio universalaus centro (DUC) 1-3 klasių mokiniams prasideda nuo 2016 m. kovo 28 d. iki 2016 m. balandžio 5 d.
Pamokos gimnazijos 6 – IV klasių mokiniams prasideda kovo 29 d. 8.00 val.
Pamokos 1 – 5 klasių mokiniams bei Pagirių Adomo Jakšto daugiafunkcio universalaus centro (DUC) 1-3 klasių mokiniams prasideda 2016 m. balandžio 6 d. 8.00 val.

Administracija

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal