gim_virselis1

Diplomai ir taurės kiekvieno dalyvio rankose

2023-02-27

Kas  gali būti geriau už įvertinimą ir įteiktus diplomus bei taures kiekvienam dalyviui.
Šėtos gimnazijos vaikų popchoras ,,OBUOLIUKAI“ vasario 25 d. dalyvavo taip lauktame XVI tarptautiniame vaikų ir jaunimo vokalistų konkurse-festivalyje „Dzūkijos žvaigždutės“. Festivalyje-konkurse dalyvavo apie 200 dalyvių iš visos Lietuvos. Organizatoriai išskirtinę padėką įteikė vadovams, kurie atliko dainą kartu su savo ugdytiniais. Taip padarėme ir mes, vaikų popchoras ,,OBUOLIUKAI“, atlikdami dainą „Mano Lietuva“ (m. ir ž. Andriaus Borisevičiaus) kartu su muzikos mokytoja Daiva Makutiene. Sulaukėme ne tik gausių plojimų ir ovacijų, bet ir gavome išskirtinę padėką, kurią mums įteikė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė. Grįžtame namo pakylėti, laimingi ir apdovanoti

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

Bendrinti: