gim_virselis1

DISKUSIJA „EMOCINĖ BŪKLĖ MŪSŲ MOKYKLOJE“

Ketvirtadienį, balandžio 26 dieną, Gimnazistų taryba organizavo diskusiją tema „Emocinė būklė mūsų mokykloje“. Joje dalyvavo 7-12 klasių atstovai, mokyklos direktorius ir mokytojos. Diskusijos metu aptarėme mokyklos mikroklimatą, kaip mokiniai ir mokytojai jaučiasi mokykloje, iškėlėme problemas ir ieškojome sprendimų. Kalbėjome apie pagarbą tarp mokinių ir mokytojų, tinkamą elgesį mokykloje bei pamokose. Mokinių nuomone, diskusija buvo naudinga ir įdomi: „Buvo įdomu, tik gaila, jog ne visi išdrįso pasisakyti. Sužinojau kitų nuomonę”, „Labai patiko atėjęs mokinių ratelis, atėjo būtent tie, kurie yra labai aktyvūs. Patiko direktoriaus draugija. Labai gerai, kad galėjome direktoriui pasakyti mūsų mokytojų, kurie mus mokina minusus bei pliusus. Dar labai patiko mūsų diskusijos tema, manau buvo labai naudinga ir pravartu žinoti, kokių priemonių imtis, kai klasėje kyla problemų”.

Gimnazistų taryba

 

 

 

Bendrinti: