gim_virselis1

Dovanos ir paskaita apie akvakultūrą ketvirtokams

Mūsų gimnazija dalyvauja pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“. Šią savaitę mūsų ketvirtokai su pradinių klasių vyr. mokytoja Lina Rugieniene dalyvavo nuotolinėje paskaitoje apie akvakultūrą. Paskaitą skaitė  akvakultūros žinovas dr. Justas Dainys.

Ketvirtokai sužinojo, kaip auginamos žuvys įvairiuose žmogaus sukonstruotuose įrenginiuose ir kokią naudą jos teikia žmogaus sveikatai. Įdomiausia jiems buvo krevetės, kurios taip pat gali būti žmogaus auginamos. Vaikai atliko užduotis programos rengėjų atsiųstose užduočių knygelėse. Knygeles mokytoja galės panaudoti ir kitose pamokose.

O pabaigoje vaikų laukė siurprizas. Jau senokai į gimnaziją atkeliavo dvi didelės dėžės su dovanomis ketvirtokams ir septintokams, kurie taip pat dalyvauja programoje. Dėl karantino dėžės saugiai buvo padėtos, kol sulaukėme galimybės susitikti su ketvirtokais paskaitoje. O dovanos puikios: kuprinės ir veido kaukės, papuoštos programos ir administruojančios  VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros logotipais. Ketvirtokams labai patiko dovanėlės. Tikiuosi, kad patiks ir septintokams, kai jie galės ateiti į pamokas.

Laukiame kitų renginių pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“.

Antanida Likšienė

Mokytojos Daivos Makutienės nuotrauka: ketvirtokai džiaugiasi dovanomis.

Bendrinti: