gim_virselis1

DR. BRONISLOVO LUBIO CHEMIJOS KONKURSAS

Spalio 23 dieną mes, Šėtos gimnazijos  mokinių komanda, lydima chemijos mokytojos Irmos Krivickienės dalyvavome Jonavos Senamiesčio gimnazijoje vykusiame Respublikiniame chemijos konkurse. Jis buvo skirtas chemijos mokslų inžinieriaus ir mokslų daktaro, Nepriklausomybės Akto signataro, Jonavos rajono garbės piliečio dr. Bronislovo Lubio atminimui įprasminti. Devintokams atstovavo Viktorija Kulytė ir Rytis Paunksnis, o dešimtokams – Ieva Kleivaitė ir Lukas Kybartas.

Konkursas skatino mokinius ne tik pademonstruoti savo žinias, bet ir kūrybingai jas taikyti praktinėse užduotyse. O užduočių būta įvairių: vyko komandinis protų mūšis, individualus chemijos uždavinių sprendimas bei laboratoriniai eksperimentai porose. Kol mokiniai  tikrino savo žinias, jų mokytojai dalyvavo seminare ,,Šiuolaikinės gamtos mokslų tendencijos“. Visus pradžiugino kelionė į AB ,,Achema“. Ten dalyviai stebėjo, kaip yra gaminamas amoniakas bei kita produkcija. Mūsų komanda prizinės vietos neužėmė, tačiau įgyta patirtis ir įspūdžiai mums bus labai naudingi.

Ieva Kleivaitė, IIa kl. mokinė

DSC_7554 DSC_7572 DSC_7587 DSC_7693 DSC_7751 DSC_7848

Bendrinti: