gim_virselis1

,,DRAUGYSTĖS NAKTIS“ GIMNAZIJOJE

2016 m. gegužės 27d., penktadienį, vyko ,, Draugystės naktis“ Šėtos gimnazijoje. Mūsų mokyklos mokinių savivaldos klubo ,,Veikime ir spręskime kartu“ surengtame renginyje dalyvavo svečiai iš dviejų pagrindinių mokyklų: Truskavos bei Bukonių, 6-10 klasių mokiniai bei juos lydintys mokytojai.

,,Draugystės naktis“ Šėtos gimnazijoje buvo organizuojama pirmą kartą. Mūsų mokyklai puikiai pavyko įvykdyti suplanuotą projektą. Prie renginio organizavimo prisidėjo mūsų mokytojai: matematikos mokytoja Roberta, pavaduotoja Audronė, soc. pedagogė Ilona, kūno kultūros mokytoja Elona, savivaldos kuratorė mokytoja Gintarė, psichologė Austėja, chemijos mokytoja Irma bei mūsų direktorius Mindaugas Danilevičius.

Šis renginys mus labai suartino su Truskavos ir Bukonių mokyklų bendruomene. Kartu mes produktyviai ir linksmai praleidome laiką: mūsų psichologė Austėja, tarybos pirmininkė Viktorija ir mokytoja Gintarė mus visus padrąsino susipažinti, jų dėka pažaidėme įvairius susipažinimo žaidimus, aprodėme svečiams savo mokyklą, šnekučiavomės, gėrėme skanią arbatą ir vaišinome svečius. Kiek vėliau, pasiskirstę grupėmis, gerai nusiteikę, dalyvavome Šėtos miestelio orientacinėse varžybose: aplankėme žymiausias Šėtos vietas, prie jų nusifotografavome. Grįžome pavargę, bet su šypsenomis veide. Kepėme dešreles, klausėme muzikos, šokome visi kartu. Svečiai iš Bukonių mokyklos išmokė mus skautų dainų ir šūkių. Gavome daug teigiamų atsiliepimų bei gražių palinkėjimų iš mūsų svečių, dalyvavusių renginyje. Truskavos ir Bukonių mokyklos mokiniai teigė, jog jie mielai apsilankytų dar kartą mūsų mokykloje, kuri jiems pasirodė jauki ir patraukli. Gaila, bet šių mokyklų mokiniai šį kartą negalėjo likti nakvynės, tačiau mūsų gimnazistai visai patogiai išsimiegojo ant gimnanastikos paklotų sporto salėje. Po vakarinio – naktinio filmo seanso vėlai gulę, septintą ryto jau buvome sukilę J. Visi kartu technologijų kabinete pasigaminome pusryčius, pasidalinome praeitos dienos įspūdžais.

Tiek mūsų svečiams, tiek mūsų mokyklos mokiniams ir mokytojams ,,Draugystės naktis“ labai patiko ir paliko nuostabių įspūdžių ir prisiminimų. Esame labai dėkingi mūsų kuratorei mokytojai Gintarei Boreišienei už pagalbą ir kantrybę bei laukiame daugiau tokių puikių renginių!

 

Mokinių savivaldos narė,

Ia klasės mokinė Andželika Samsonovaitė

 

 

Bendrinti: