DŽIUGI ŽINIA MOKINIAMS IR PEDAGOGAMS: GAUKITE 5 VNT. „OFFICE 365 PROPLUS“ LICENCIJŲ NEMOKAMAI!

Kviečiame visus mokinius ir pedagogus naudotis proga, registruotis Švietimo portale www.emokykla.lt ir gauti net penkias nemokamas Microsoft „Office 365 ProPlus“ licencijas savo reikmėms.

Jums tereiks užsiregistruoti Švietimo portale (registracijos kortelėje pasirinkite mokinio ar pedagogo tipą, suveskite realius duomenis lietuviškomis raidėmis, nes bus atliekami tikrinai su registrų duomenimis), patvirtinkite naudotoją (į registracijos metu nurodytą pašto dėžutę gausite laišką su patvirtinimo nuoroda) ir po 30 min gausite instrukcijų laišką, kuriame bus nurodyti visi veiksmai, kuriuos turėsite atlikti norint atsisiųsti programinę įrangą.

Drąsiai registruokitės ir naudokitės suteikta galimybe! Tobulinkite klasės draugų ir visų mokyklos mokinių bei pedagogų bendradarbiavimą naudodami nemokamus našumo įrankius.

Taip pat kviečiame jungtis prie mūsų Facebook puslapio, kuriame jau yra susibūrusi nemaža bendruomenė https://www.facebook.com/eMokykla/.