gim_virselis1

E – PAMOKA ,,PATYČIOMS – NELIKE“

Lapkričio 17 dieną Šėtos gimnazijos 2–4 klasių mokiniai dalyvavo e–pamokoje ,,Patyčioms – Nelike“ tiesioginiame eteryje. Pamoką vedė UAB ,,Omnitel“ Žinių ir kompetencijų valdymo koordinatorius Rimvydas Jurkuvėnas. Pamokos metu buvo aptartas patyčių mastas, realios kasdienės situacijos, galimos pasekmės besityčiojantiems ir patyčias patiriantiems asmenims. Mokiniai išgirdo praktiko asmeninę istoriją, kai buvo bendraamžių pravardžiuojamas dėl išvaizdos. Tada mūsų vaikai turėjo minutę laiko tiesioginiame eteryje išsakyti savo asmeninius patyrimus bei nuoskaudas. Vėliau pamokos vedėjas pateikė pavyzdį: žmogus gimęs be kojų ir rankų , tačiau gyvena pilnavertį gyvenimą, keliauja po pasaulį ir dalina patarimus, kaip būti stipriam ir laimingam, kai jautiesi labai blogai. Ir vėl vedėjas pasiūlė mokiniams prisiminti, ką yra įskaudinę, ir tuoj pat prieiti prie draugo ir jį apsikabinti. Pabaigoje mokytojas kvietė nelikti abejingiems, spręsti patyčių problemas ir pateikė nuorodas, kur galima kreiptis iškilus problemai. Tikimės, kad ši e-pamoka skatins mokinius susimąstyti prieš pasakant kam blogą žodį ar pasijuokiant iš kito.

 

2 klasės mokytoja D. Zubieliauskienė

20161117_122838 20161117_122921 20161117_122927 dsc_1554 dsc_1557

Bendrinti: