Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

E-PAMOKA SU GOOGLE „ KARJERA NUOLAT BESIKEIČIAME TECHNOLOGIJŲ PASAULYJE“

Šėtos gimnazija dalyvauja projekte „Kam to reikia“. Spalio 18 dieną vyko vienas iš Europos programavimo savaitės renginių – tarptautinės korporacijos „Google“ organizuojama e-pamoka „Karjera nuolat besikeičiančiame technologijų pasaulyje“. Tiesioginę e-pamokos transliaciją stebėjo IIa ir IIb klasių mokiniai. Jos metu buvo kalbama apie karjeros ir studijų pasirinkimus baigiant mokyklą, darbą technologijų srityje, iššūkius bei galimybes atsiveriančias šiandien. Jauni lektoriai Indrė ir Mantas trumpai pristatė savo karjeros kelią bei pasidalino įžvalgomis, kokių savybių reikės turėti, norint įsitvirtinti naujajame technologijomis grįstame pasaulyje, kuriame atsiras naujų dar negirdėtų profesijų. E-pamoka buvo įdomi ir naudinga II klasių mokiniams, privertė juos susimąstyti apie netolimą ateitį bei gyvenimo kelio pasirinkimą.

 Karjeros koordinatorė Irma Krivickienė


678682893 1119971211 1200175562 1218450356 1408721611 1842900100

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal