gim_virselis1

EDUKACINĖ IŠVYKA Į VILNIŲ

Lapkričio 27 dieną Gimnazijos 7 ir 8 klasių mokiniai dalyvavo „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ edukaciniame užsiėmime „SCENOGRAFIJOS PASLAPTYS“, kuris vyko Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje. Mokinių laukė edukacija ir pažintis su muziejumi. Edukacijos metu darbas vyko grupėse, kuriose mokiniai buvo kostiumo dizaineriais bei scenografais. Scenografijos kurime turėjo pasitelkti vaizduotę kuriant scenos apipavidalinimą, apstatymą, apšvietimą pagal pasirinktą spektaklį. Visos grupės kūrė scenografiją ir kostiumus pagal pasaką ,,Pabaisa ir gražuolė“. Po edukacijos aplankėme muziejų, kuriame mokiniai susipažino su Lietuvos kino, teatro bei muzikos žymiais kūrėjais, jų pasiekimais, muzikos instrumentais, meno kūriniais, asmeniniais daiktais….Džiaugiamės, kad dalyvavome tokioje edukacijoje, nes daug pamatėme, išgirdome, sužinojome ir patys kūrėme.

 

Bendrinti: