Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

EDUKACINĖ IŠVYKA Į VILNIŲ

47108107_873552829514285_524179197740974080_o

Lapkričio 27 dieną Gimnazijos 7 ir 8 klasių mokiniai dalyvavo „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ edukaciniame užsiėmime „SCENOGRAFIJOS PASLAPTYS“, kuris vyko Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje. Mokinių laukė edukacija ir pažintis su muziejumi. Edukacijos metu darbas vyko grupėse, kuriose mokiniai buvo kostiumo dizaineriais bei scenografais. Scenografijos kurime turėjo pasitelkti vaizduotę kuriant scenos apipavidalinimą, apstatymą, apšvietimą pagal pasirinktą spektaklį. Visos grupės kūrė scenografiją ir kostiumus pagal pasaką ,,Pabaisa ir gražuolė“. Po edukacijos aplankėme muziejų, kuriame mokiniai susipažino su Lietuvos kino, teatro bei muzikos žymiais kūrėjais, jų pasiekimais, muzikos instrumentais, meno kūriniais, asmeniniais daiktais….Džiaugiamės, kad dalyvavome tokioje edukacijoje, nes daug pamatėme, išgirdome, sužinojome ir patys kūrėme.

 

Blog Attachment
Atgal