Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

EDUKACINĖ PAMOKA „KALĖDINIO MEDUOLIO KELIAS“

Skėmiai, įsikūrę prie Kėdainių – Baisogalos vieškelio, nuo XIX a. pradžios turėjo pakelės užeigą, tada vadinto „trakto“, kur veikė ir pašto arklių perkinkymo stotis. Šiandien čia galima trumpam sugrįžti į tuos senus laikus, pasivaikščioti Traktieriaus virtuvėje, kur kepama raugu kildinta duona, meduoliai… Čia gruodžio 14 dieną 4 klasių mokiniai turėjo nuostabią edukacinę pamoką „Kalėdinio meduolio kelias“. Jie sužinojo meduolio kepimo paslaptis, savo rankomis padarė meduolį, šeimininkės juos iškepė, o atvėsintą patys papuošė saldžiu glajumi. Kol meduoliai kepė, mokiniai minė mįsles, vaišinosi mėtų arbata ir ragavo užeigos šeimininkių keptą pyragą.

Važiuodami namo mokiniai dalinosi meduolio kepimo receptu ir žadėjo savo kepiniais papuošti Kalėdų stalą.

4a klasės mokytoja Lina Rugienienė

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal