gim_virselis1

EDUKACINĖ PAMOKA – ,,TAUTIŠKOS GIESMĖS“ INSTALIACIJA

7-6 klasių mokiniai gegužės 4 dieną turėjo unikalią galimybę sudalyvauti netradicinėje pamokoje ,,Tautiškos giesmės“ instaliacija Kėdainių krašto muziejuje. Instaliacija „Tautiška giesmė“ – tai unikalus, pasaulyje analogų neturintis, kūrinys savyje apjungiantis mokslo, meno bei technologijų sritis. Projekto idėjos autorius Julius Žėkas – poetas, tarpdisciplininių menų kūrėjas, šios idėjos iniciatorius ir sumanytojas, mokiniams pristatė kūrinį, papasakojo apie tai kaip jis ,,gimė“, koks jo veikimo principas. Mokiniai pirmą kartą galėjo išvysti meno kūrinį – tekstilės, kuris yra sukurtas veikiant dažniams ir atspausdintas ne ant popieriaus lapo, o išaustas.

Lietuvos himno instaliacija  „Tautiška giesmė“ Kūrinys buvo eksponuotas daugelyje Lietuvos universitetų, bibliotekų, kultūros centrų, muziejų. Per ketverius metus instaliacija jau buvo pristatyta daugiau nei 45 Lietuvos ir užsienio miestų ekspozicinėse erdvėse. Džiugu , kad mūsų Gimnazijos mokiniai taip pat susipažino su šiuo projektu.

Dailės technologijų mokytoja Gintarė

419 420 423 427

Bendrinti: