Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

EDUKACINĖS PAMOKOS VILNIUJE

Kovo 22 d. net 46 Šėtos gimnazijos 1-II klasių gabiausi mokiniai (kurie mokosi labai gerai) vyko į edukacinę kelionę. Kelionės tikslas šiemet buvo Vilniuje esantys Valdovų rūmai, edukacinės pamokos. Kadangi nuvykome anksčiau, tai aplankėme Vilniaus katedrą, pasigrožėjome arkomis, skulptūromis bei paveikslais. Valdovų rūmuose pasiskirstėme į tris grupes (pagal amžių) ir gidai mums parodė ir papasakojo, kaip kūrėsi Vilnius, pilys, Valdovų rūmai. 8-II klasių mokines pasitiko istorikė Vida, todėl labai daug sužinojome apie karaliaus Mindaugo valdymą, Gediminaičių dinastijos Lietuvos – Lenkijos valdovus XIII – XVI amžiuje. Pabaigoje turėjome įrodyti, ką sužinojome, – sudaryti valdovų geneologinį medį. Taip pat norintys galėjo išvysti Valdovų rūmų konstrukcijos kaitą virtualioje erdvėje.

Po edukacinės pamokos pradinukai išvyko Į planetariumą pasigrožėti žvaigždėmis, o mes vaikščiojome po senamiestį, aplankėme Vilniaus universitetą, Pilies gatvę. Norėjome dar pamatyti Užupį, bet pritrūko jėgų, todėl tik pravažiuodami pažvelgėme į Šv. Onos bažnyčią, A. Mickevičiaus paminklą, Vilnelę.

Mūsų nuomone, ši kelionė buvo įdomi ir informatyvi, kaip tik gabiausiems mokiniams.

 

Viktorija Kulytė, II b klasės mokinė

02 03 3 4 5 6 (1)

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal