gim_virselis1

EDUKACINIAI KONKURSAI ,,OLYMPIS”

Mūsų gimnazijos 3-IV klasių mokiniai aktyviai ir sėkmingai dalyvavo anglų k., lietuvių k., matematikos, fizikos, biologijos, chemijos, informacinių technologijų, geografijos ir istorijos edukaciniuose konkursuose „Olympis 2016 – Pavasario sesija“. Pagrindinis tikslas – sudominti mokinius mokomuoju dalyku ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją.  O kartu tai puiki galimybė mokiniams pakartoti dėstomo dalyko medžiagą, pasitikrinti savo žinias, nustatyti dėstomo dalyko temas, kuriose mokiniai turi sunkumų, lavinti darbo kompiuteriu įgūdžius, skatinti informacinių technologijų naudojimą ugdymo procese bei paįvairinti mokymosi procesą.

Dėkojame mokytojoms Ritai Pupkuvienei, Ernestai Pečiulienei, Linai Rugienienei, Zinaida Kleivienei, Irmai Krivickienei, Vaidutei Kleivienei, organizavusioms mokinių dalyvavimą edukaciniuose konkursuose „Olympis“.

Daugiau informacijos galite sužinoti: www.Olympis.lt

 

Pradinių klasių mokytoja Zinaida Kleivienė

Bendrinti: