gim_virselis1

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „100 VARPELIŲ LIETUVAI“

Mūsų miestelio simbolis – senoji Varpinė, kurioje kabo simbolinis varpas. Jis suskamba ypatingomis progomis, pranešdamas svarbią žinią, čia gyvenantiems žmonėms. Susirinkę nusprendėme, kad dovana Lietuvai turėtų būti susijusi su mūsų miesteliu.

Vasario 5 d. centro ugdytiniai, jų tėveliai bei darbuotojai susirinko į edukacinį užsiėmimą.

Aptarę artėjančios Lietuvos šimtmečio – Vasario 16-osios šventės reikšmingumą bei kiekvieno mūsų svarbų indėlį, kibome į darbą.

Keramikė Vaida supažindino su molio savybėmis, naudojamais įrankiais bei gamybos procesu. Savo rankose sušildę ir prisijaukinę molį, lipdėme varpelius. Pasitelkę vaizduotę ir kūrybiškumą dekoravome juos įvairiais raštais ir simbolika. Pynėme trispalves virveles, varpelių pakabinimui. Užsiėmimo metu vyravo darbinė nuotaika, kūrybinis atradimo džiaugsmas ir bendrystė.

Kiekvieno mūsų sukurtas varpelis – lyg dalelė širdies padovanota Lietuvai.

Dėkojame tėveliams, daugiafunkcio centro darbuotojams už bendrą kūrybinį darbą.

 

Daiva Noreikienė

 

Bendrinti: