gim_virselis1

EGZAMINAI, STOJAMIEJI, KONKURSINIS BALAS, PRAŠYMŲ TEIKIMAS – VISA TAI IŠ PIRMŲ LŪPŲ LAMA BPO

Balandžio mėnesio 20 dieną III-IV klasių Gimnazijos mokiniai lankėsi LAMA BPO atstovybėje Kaune. Mokiniai buvo supažindinti su 2018 m. bendrojo priėmimo į universitetus ir kolegijas datomis, buvo pateikti minimalūs reikalavimai stojantiesiems, stojančiojo žingsniai, konkursinio balo sandara, papildomi kriterijai, prašymo pildymo schema, 2018 m. bendrojo priėmimo principai bei aukštosios mokyklos dalyvaujančios bendrajame priėmime. Be jokios abejonės šis apsilankymas suteikė mokiniams konkrečių žinių bei motyvacijos siekti savo tikslų.

Mokiniai mano, kad visi III–IV klasių mokiniai turėtų būti supažindinami su stojimų į aukštąsias ir profesines mokyklas reikalavimais, ir štai kodėl:

„Lama BPO supažindino mus su internetine svetaine ir kaip ja pasinaudoti“, „Išvykoje gavau daug informacijos apie stojamuosius, konkursinio balo sudėtį ir skaičiavimą, ko iki tol tikrai nesupratau“, „Tai mane motyvavo labiau stengtis ir eiti savo pasirinktu keliu“, „Sužinojau daug reikiamos informacijos stojimų klausimu“, „Sužinojau, kaip reikia pildyti savo stojimo dokumentus ir kokie bus reikalavimai mano baigimo metais“, „Man pasidarė aiškiau , kaip skaičiuoti konkursinį balą“, „Sužinojau, kad jau būtinas valstybinis lietuvių kalbos egzaminas, bei privaloma tarnyba prideda pusę balo“.

 

Bendrinti: