Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE 2014

 Šėtos gimnazija baigia įgyvendinti projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“. Baigiamasis renginys gruodžio 1-ąją vyko gimnazijoje. Po pamokų mokiniai susibūrė į protų mūšį tema – „Eismo saugumas“. Varžėsi 7a ir 7b klasių mokiniai. Protų mūšis buvo sudarytas iš 33 klausimų, į kuriuos atsakant reikėjo prisimint visas žinomas saugaus eismo taisykles. Apibendrinus visus atsakymus paaiškėjo, kad mokiniai vis labiau kreipia dėmesį į eismo saugumą. O šio protmūšio nugalėtojas tapo 7a klasės mokinys Robertas Grigonis.

Dėkojame konkurso dalyviams, nugalėtojui ir renginių organizatorei Elonai Nagevičienei.

8 b klasėsmokinė Viktorija Kulytė

DSC_0484

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal