gim_virselis1

EISMO SAUGUMO RENGINYS ,,PROTŲ MŪŠIS“

Lapkričio 11 d. Šėtos gimnazijoje vyko ,,Protų mūšis“ eismo saugumo tema. Renginį organizavo Šėtos bendruomenės valdybos narė N. Širkienė ir žmogaus saugos mokytojas A. Skinulis.Taip Šėtos bendruomenė įsijungė į Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga organizuotą respublikinį projektą ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2013”.  Renginys prasidėjo saugaus eismo paskaita. LKBS atstovė Sigita Grigaliūnienė susirinkusiems priminė, kaip reikia elgtis kelyje tamsiu paros metu, kaip  saugiai pereiti gatvę, lipti į autobusą, kaip ir kur užsidėti atšvaitus. Renginyje dalyvavo ne tik   penktų – vienuoliktų klasių mokiniai, bet ir suaugusieji – Šėtos gyventojai. Po paskaitos visi dalyviai gavo po atšvaitą, kurį iškart prisisegė prie savo kuprinės ar rankinės.

Pasidžiaugus gautomis dovanomis – atšvaitais renginio dalyviai pasiskirstė į komandas. Iš viso  buvo sudaryta dešimt komandų, kurios ir dalyvavo ,,Protų mūšyje“. Vyko  trys etapai. Pirmojo etapo klausimų tematika –  saugus eismas, antrojo –  kelio ženklai, trečiojo – statistiniai saugaus eismo duomenys. Smagu, kad mūšyje dalyvavo ir suaugusiųjų – Šėtos miestelio gyventojų komanda, kuri ir užėmė pirmąją vietą. Keliais taškais nuo pirmosios komandos atsiliko Ia klasės mokiniai,užėmę II – ąją vietą, treti – III klasės mokiniai. Daugiausiai  taškų surinkusias komandas Sigita apdovanojo knygų skirtukais, atšvaitais, liemenėmis, skirtomis vaikščioti tamsiu paros metu.

Renginio dalyviai patyrė daug puikių įspūdžių, pasikartojo saugaus eismo žinias, prisiminė tai, ką buvo pamiršę, pasidžiaugė vieni kitų pergalėmis, o išdalinti atšvaitai paskatins visus labiau rūpintis savo ir kitų saugumu keliuose.

 

Eigilė Šidlauskaitė,

Šėtos gimnazija III kl.

 

DSC_0075 DSC_0002 DSC_0005 DSC_0007 DSC_0031 DSC_0054 DSC_0058

Bendrinti: