Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

EKSKURSIJA Į KĖDAINIŲ PRC

2016 balandžio 7 d. IIb klasės gimnazistai važiavo į Kėdainių PRC specialybių mugę.  Mums papasakojo apie profesinę mokyklą, kokios yra  profesijos, supažindino su studijų kainomis bei kiek metų reikia  mokytis. Profesijos mokytojai ir mokiniai stengėsi kuo patraukliau ir originaliau pristatyti savo specialybę. Barmenai ruošė įvairių spalvų ir jų mišinių kokteilius bei gražiai išraižė ant arbūzo įvairiausius raštus. Kiek paėjus, maisto pramonės darbuotojo specialybės mokiniai vaišino  saldžiu varškės sūriu, reklamavo  Kėdainių maisto pramonės įmonių, kuriose atlieka praktiką, produkciją. Šalia virėjai kvietė ragauti glajumi papuoštus sausainius. Netoli jų buvo suvirintojai, jie demonstravo kokių grožybių galima sukurti iš metalo. Dar buvo siuvėjo, kirpėjo, kasininko ir kitų specialybių atstovai. Prie visų specialybių stendų buvo galima laimėti įvairių bei praktiškų prizų. Taip pat mes lankėmės bendrabutyje, susipažinom su gyvenimo sąlygomis, pamatėme suremontuotus ir šiuolaikiškai įrengtus kambarius.

Mes visi grįžome pilni įspūdžių  bei apmastymų, kokią specialybę mums pasirinkti jei nuspręstumėme stoti į šią mokyklą . Berniukai labiau susidomėjo suvirinimo darbais, o mergaitės kėrpėjos darbų.

 

IIb klasės gimnazistas R.Adomaitis

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal