Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Ekskursija į Kernavę ir Trakus

20230608_130926

2023-06-09

Ekskursija į Kernavę ir Trakus

Truskavos skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir 1–4 klasių mokiniai ir mokytojos birželio 8 dieną keliavo į Kernavę ir Trakus. Pirmiausiai aplankėme Kernavę, pasigrožėjome gniaužiančiais panoraminiais vaizdais, lipome į piliakalnius. Tęsėme kelionę į Trakus, kur mūsų laukė trys laivai. Plaukėme Galvės ežeru, stebėjome nuostabią gamtą, Trakų pilį, vandens paukščius, bebro namus. Aplankėme Trakų salos pilį. Grįžome su neišdildomais įspūdžiais ir gera nuotaika.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja J. Stašauskienė

Blog Attachment
Atgal