gim_virselis1

EKSKURSIJA Į VILNIŲ

Š.m. gruodžio 20 dieną šeštos klasės mokiniai vyko į Vilnių. Ten aplankė Lietuvos teatro, muzikos, kino muziejų ir dalyvavo edukaciniame renginyje – užsiėmime „Kino virtuvė“. Mokiniai sužinojo, kiek reikia įdėti darbo, kad kinas pasiektų žiūrovą, kokie žmonės dirba, kuriant kiną už kadro. Mokiniai patys turėjo galimybę sukurti kino fragmentą ir pabūti aktoriais, režisieriais, operatoriais ir t.t. Ekskursijos metu mokiniai lankėsi ir pinigų muziejuje. Ten susipažino su pinigų muziejaus ekspozicija ir dalyvavo edukacijoje „Kaip gimsta pinigėliai?“, kur turėjo galimybę parodyti savo istorines žinias apie pinigus. Visi mokiniai buvo apdovanoti vienokiomis ar kitokiomis dovanėlėmis.

Dabartinės kartos mokiniai mėgsta lazerių žaidimus, todėl su didžiausiu džiaugsmu sudalyvavo ir MEGAZONE lazerių žaidime. Ten parodė savo ištvermę, pastabumą ir orientaciją. Kadangi ekskursija vyko prieššventiniu laikotarpiu, visi turėjo galimybę pasigrožėti pasipuošusiu Vilniumi, Katedros aikšte ir šių metų nuostabia Kalėdų egle. Pabendravę su draugais, papramogavę, patenkinti ir su įspūdžiais visi grįžo į namus.

6 klasės vadovė Jūratė Bložienė

Bendrinti: