gim_virselis1

EKSKURSIJA Į VILNIŲ

Vasario 10 dieną mes, Ia klasės mokiniai, su auklėtoja ir keliais šeštokais važiavome į ekskursiją Vilniuje.

Pirmiausia aplankėme Pinigų muziejų. Apžvalginę ekskursiją pravedė labai griežta gidė. Ji supažindino su pinigų atsiradimo, vystymosi istorija bei daugeliu įdomių faktų. Turėjome galimybę apžiūrėti įdomius senovinius eksponatus, patys ant plonos metalinės plokštelės nusikalėme pinigą – skatiką. Ypatingas eksponatas Pinigų muziejuje – piramidė, pastatyta iš 1 milijono 935 lietuviškų vieno cento monetų, kuri įtraukta į Gineso rekordų knygą. Buvo įdomu pasisverti ir sužinoti, kiek mūsų svoris būtų vertas auksu, sidabru, platina. Visos ekskursijos metu gidė uždavinėjo klausimus, o pabaigoje turėjome laikyti testą, kurio prizas buvo banknotas su bendraklasių nuotrauka – vienas muštinis.

Kitas ekskursijos objektas buvo televizijos bokštas, kuriame buvo lankiusis tik viena mūsų bendraklasė. Pasiklausėme audio – gido pasakojimo apie televizijos bokšto projektavimo ir statybos istoriją bei tragiškus Sausio 13-osios įvykius. Vėliau pakilome liftu į 19-ąjį aukštą, kuriame yra apžvalgos aikštelė. Čia netekome žado nuo įspūdingo vaizdo, nes dangus buvo giedras, švietė saulė, ir mes galėjome žvalgytis po neaprėpiamas Vilniaus apylinkes. Kai kuriems šiek tiek kėlė nerimą besisukančios apžvalgos aikštelės grindys, kurios dar ir girgždėjo.

Labai gerai, smagiai praleidome laiką, daug sužinojome, pamatėme. Rekomenduojame ir kitų klasių mokiniams apsilankyti Pinigų muziejuje bei televizijos bokšte.

Vaiva Jasaitė, Ia klasė

20170210_112728 20170210_122818 20170210_123557 METADATA-START METADATA-START METADATA-START

Bendrinti: