gim_virselis1

EKSKURSIJA PO TRAKUS

Birželio 22 ir 23 dienomis 7 klasės mokiniai važiavo į dviejų dienų ekskursiją po Trakus. Mokiniai karštą vasaros dieną pasiplaukiojo vandens dviračiais po Galvės ežerą, pasigrožėjo Trakų pilimi ir jos didingumu. Aplankė Užutrakio dvarą. Sulaukus tamsos dalyvavo „Paklaidinime miške“. Nukeliavę į miško gilumą mokiniai buvo padalinti į 2 grupes. Šiurpuliukai prasideda! Atlikdami užduotis vaikai turėjo galimybę išmokti turistinių gudrybių ir orientavimosi miške. Teko surasti priešininkų komandą ir patiems išeiti iš miško glūdumos. Varžėsi, kuriems greičiau pavyks užkurti laužą iš to, ką rado gamtoje. Sužinojo, kodėl psichologų teigimu- paklydimas miške yra naudingas. Po nuotolinio mokymosi didžiausią ir maloniausią džiaugsmą kėlė buvimas drauge. Pasikalbėję, pabuvę visi kartu, aišku pavargę, bet laimingi, visi grįžo namo.

Klasės vadovė J. Gruzdeva

Bendrinti: