Kad skaitymas taptų įpročiu!

Mūsų Gimnazijos biblioteka prisijungė prie skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“. 🌞📚
Kiekviena knyga slepia savitą istoriją, žadina emocijas ir dovanoja naujus įspūdžius. Skaitymo iššūkis kviečia įveikti tris užduotis – perskaityti tris knygas – ir praturtinti vasarą.
Šiemet dalyvių laukia tokios užduotys:
1.Perskaityk knygą, kurios pavadinimą sudaro trys žodžiai. 1️⃣2️⃣3️⃣
2. Perskaityk knygą apie drąsą. 🦸‍♂️
3. Perskaityk draugo ar draugės mėgstamiausią knygą. 📖
Galbūt jau seniai girdi rekomendacijas, tačiau vis pritrūksta laiko perskaityti? Dabar puiki proga atrasti istorijas, kurios žavi tavo artimuosius, ir turėti dar daugiau temų pokalbiams.
Dalyvauti paprasta:
1. Nuo birželio 1 d. apsilankyk svetainėje www.vasarasuknyga.lt.
(susirask Šėtos Gimnazija biblioteka) ir susikurk paskyrą
3. Perskaityk 3 knygas pagal užduotis.
4. Perskaitytas knygas įvesk į sistemą.
Šią vasarą leiskis į nuotykius tarp knygų puslapių ir patirk triskart daugiau įspūdžių! 🌞
Bendrinti:
Skip to content