gim_virselis1

ERASMUS + PROJEKTO DIENORAŠTIS, KETVIRTOJI DIENA, SPALIO 24 D.

ERAZMUS + PROJEKTO „ATEITIES ERAZMUS: EUROPOS VERTYBĖS ATEIČIAI“ NAUJIENOS

PARTNERIŲ SUSITIKIMO ŠĖTOS GIMNAZIJOJE DIENORAŠTIS

Ketvirtoji diena. 2019-10-24

Ketvirtąją dieną projekto dalyviai nuo pat ryto buvo pasirengę keliauti ir pažinti Lietuvą. Lydėjo mokytojos Elona Nagevičienė ir Vaida Klevinienė. Pasirinkta kelionių kryptis: vaizdingų apylinkių apsupti Aukštaitijos perlai- Anykščiai ir Molėtai. Kelionė buvo kupina nuotykių, patirtų ant Lajų tako, labirintuose, Molėtų observatorijoje, ekskursijoje su programėle po Molėtus.

Įvyko ir nemalonus atsitikimas, kai ant batuto susižeidė ispanų mokinė. Atsargumas kelionėse yra būtinas.

Tačiau geriau pasižiūrėkit į Elonos Nagevičienės nuotraukas, pamatysit, kad keliauti ir pažinti visada verta.

Antanida Likšienė

 

Bendrinti: