gim_virselis1

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ

Rugsėjo 18 – 22 dienomis Gimnazijos bendruomenė prisidėjo prie Europos judumo savaitės ir organizavo veiklas. Penkias dienas visi buvo kviečiami ilgosios pertraukos metu pajudėti ir pašokti. Pirmąją dieną mokiniai labai nedrąsiai įsijungė į šią akciją. Antrąją – ledai pajudėjo ir šokio ritmu linksminosi pradinukai, penktų, šeštų klasių mokiniai. Mokytojai taip pat neliko abejingi ir trečiadienį kartu smagiai pasišoko. Pradinių klasių mokinukai kiekvieną rytą prieš pamokas mankštinosi, taip rytą pradėdami energingai ir nusiteikdami mokymuisi. Visuomenės sveikatos darbuotoja Kristina Orechovaitė pakvietė penktadienį – dieną be automobilio į Gimnaziją eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiais. Ši akcijos dalis nelabai pasiteisino, bet tikėkimės, kad kiti metais būsime solidaresni ir sąmoningesni. Kiekvienas turime suprasti, kad sveikata – mūsų turtas. Būsime sveiki, jei auksime sveikoje aplinkoje, o prie to turi prisidėti kiekvienas mokinys, mokytojas, tėveliai, Eurpopiečiai ir visi Žemės gyventojai.

Neformaliojo švietimo organizatorė

Gintarė Boreišienė

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

DSC00035 DSC00036 DSC00037 DSC00043 DSC00049 DSC00050 DSC00054

Bendrinti: