gim_virselis1

„EUROPOS KALBOS IR KULTŪROS” – PROTŲ MŪŠIS KĖDAINIŲ KALBŲ MOKYKLOJE

Šėtos gimnazijos 7 klasės mokiniai buvo pakviesti susikauti protų mūšyje „Europos kalbos ir kultūros”, kurį organizavo Kėdainių kalbų mokykla2018 m. gegužės 15 d.. Renginyje skambėjo anglų, rusų, vokiečių bei lietuvių kalbos. Mokiniai atsakinėjo į klausimus apie Prancūzijos, Vokietijos, Anglijos, Airijos ir Škotijos kultūrą, istoriją ir kalbą. Pasitaikė ir nelengvų užduočių, tačiau mokinių noras nenusileisti kitų Kėdainių bendrojo lavinimo mokyklų septintokams skatino įveikti visus sunkumus ir teisingai atsakyti į kuo daugiau klausimų. Atkaklumas mūsų septintokams padėjo iškovoti garbingą II-ąją vietą. Mokiniai buvo apdovanoti gera nuotaika, šypsenom, atminimo dovanėlėm ir saldžiais prizais.

Kadangi išvykos metu turėjome nemažai laisvo laiko, jo neleidome veltui ir aplankėme net trijų Kėdainiečių menininkų parodą esančią Monkutės Marks muziejuje. Mokinius sužavėjo Juliaus Urbanavičiaus – tapybos ir medžio skulptūrų paroda „Iliustracijos…“; Leokadijos Norbutienės-Mockienės – kūrybos paroda „Mistika“. Ypač įdomu buvo atrasti, kaip atrodė Kėdainiai anksčiau, kas pasikeitė, o kas išliko dar iki šių laikų Vytauto Kaupio – grafikos parodoje „Kėdainiai anais laikais“.

Šie septintokai jau ne kartą lankėsi Kėdainių kalbų mokykloje ir džiaugiasi turėdami galimybę dalyvauti kalbų mokyklos renginiuose, pabūti kartu su kitų mokyklų mokiniais netradicinėse erdvėse. Ši išvyka nepaliko abejingų, o mokiniai laukia kitų susitikimų.

Jurgita Tekunova

 

Bendrinti: