Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

EUROPOS KALBŲ DIENA ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Rugsėjo 25 ir 26 d.  lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbų pamokos 5-IV klasėse buvo skirtos Europos kalbų dienai paminėti. Buvo siekiama formuoti mokinių teigiamą požiūrį į kalbų ir kultūrų įvairovę, padėti mokiniams suvokti, kaip kalbų mokymasis praturtina gyvenimą, suteikia naujų idėjų, ir atkreipti dėmesį į šiandieninę lietuvių kalbos situaciją, tobulinti šnekamosios ir rašomosios lietuvių kalbos įgūdžius.II, III, IV klasėse vyko diskusija  ,,2017 – lietuvių kalbos kultūros metai. Kokia šiandien lietuvių kalbos situacija? Kas priklauso nuo manęs?” 5 klasių mokiniai skaitė ir iliustravo eilėraščius pasirinkta tema ,,Lietuvių kalba – mus vienijanti kalba. Tautos ir valstybės kalba.” Rusų kalbos pamokose III kl. mokiniai kūrė plakatus ,,Europos šalys, kalbos, tradicijos“ , 7 kl. mokiniai aptarė Europos šalių vėliavas. 4 kl. mokiniams vyko anglų kalbos pamoka ,,Susipažinkime su Europos kalboms žaidimo būdu“. Buvo organizuotos ir kūrybinės veiklos: dalyvavimas tarptautiniame konkurse ,,Iliustruok patarlę”; akcija Gimnazijos fojė ,,Gražiausias lietuviškas žodis”. 7 kl. mokiniai išvyko į renginį Kėdainių kalbų mokykloje.

Tikimės, kad dalyvaudami diskusijose, netradicinėse veiklose, žaisdami mokiniai įgijo naujų žinių, patyrė bendrumo jausmą, kūrybinio darbo bei darbo grupėje teigiamus aspektus, perteikė savo požiūrį į Europos kalbų ir kultūrų įvairovę.

Lietuvių kalbos mokytoja R. Šidlauskienė

20170926_084505 (1024x576) 20170926_113401 (1024x576)

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal