Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Fizinio ugdymo pamokos baseine

242040159_276363494304841_6623775803278451661_n

Šėtos gimnazijos pradinukai nė kiek neatsilieka nuo didžiųjų miestų mokyklų. Mokiniai jau šeštus metus iš eilės vyksta į Vilainių rekreacijos ir sporto pramogų komplekso baseiną ir dalyvauja plaukimo pamokose. Šį rugsėjį baseino nauda džiaugiasi 2–3 klasių mokiniai. Trečiokams, tai ne naujiena, jie šiais mokslo metais tobulins plaukimo įgūdžius ir mokysis sudėtingesnių plaukimo elementų. Na, o antrokams teks susipažinti su elgesio vandenyje taisyklėmis, priprasti prie vandens, mokytis sulaikyti kvėpavimą bei orientuotis po vandeniu. Tiek antrokų, tiek trečiokų laukia įdomios ir naudingos plaukimo pamokos.

Pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Zina Kleivienė ir Danguolė Zubieliauskienė

 

 

Blog Attachment
Atgal