Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Fizinio ugdymo pamokose buvo paminėta Pasaulinė sniego diena 2022

DSC_1668

2022-02-03

Gimnazijoje per fizinio ugdymo pamokas buvo paminėta Pasaulinė sniego diena 2022, žaidžiant ledo/sniego riedulį su salės riedulio lazdomis. Akciją inicijavo LKKMA. 5–6 klasių mokiniai tai darė pirmą kartą Gimnazijoje. Abejingų neliko! Daug gerų emocijų, bendrystės, galimybė pasidžiaugti žiemišku oru, kūrybinis požiūris į sporto šaką įkvėpė tai tęsti ir per kitas fizinio ugdymo pamokas, įtraukiant ir futbolo elementus 🙂

Fizinio ugdymo mokytoja Elona

Blog Attachment
Atgal