gim_virselis1

FLEX 2016-2017 LIETUVA

 

JAV ambasada Lietuvoje ir Amerikos Tarptautinio švietimo taryba kviečia moksleivius dalyvauti FLEX programoje. Šią mainų programą remia Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybė. FLEX programa suteikia galimybę gabiems ir talentingiems moksleiviams gyventi amerikiečių šeimose ir mokytis amerikiečių mokyklose 2016-17 mokslo metais. Dalyvavimas yra nemokamas.

Dalyvavimo reikalavimai:

Konkursas yra atviras visiems moksleiviams, kurie atitinka šiuos programos reikalavimus:

·      yra Lietuvos Respublikos piliečiai;

·      gimę nuo 1999 m. liepos 15 d. Iki  2001 m. liepos 15 d.;

·      šiuo metu mokosi 9-oje klasėje;

·      moka anglų kalbą;

·      atitinka JAV vizos  reikalavimus ir nėra gyvenę JAV teritorijoje daugiau negu tris mėnesius per pastaruosius penkerius metus.

 

Užpildykite anketą iki 2015.10.16
https://ais.americancouncils.org/flex

Konkurse taip pat kviečiami dalyvauti ir neįgalūs vidurinių mokyklų moksleiviai. Jeigu jūs žinote moksleivių su negalia, kurie nori dalyvauti programoje, dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis.

Bendrinti: