gim_virselis1

Fotovoltinės saulės elektrinės pristatymo renginys gimnazijoje

2022-04-15

Balandžio 14 dieną svečiams ir Gimnazijos darbuotojams buvo pristatyta fotovoltinė saulės elektrinė Gimnazijoje. Dalyvavo Kėdainių r. meras Valentinas Tamulis, rajono tarybos nariai Dangiras Kačinskas, Rimantas Diliūnas, Lietuvos Respublikos Seimo nario Tomo Bičiūno padėjėjas Indrius Bolisas, Sandra Barzdienė, Šėtos seniūnijos seniūnas Ričardas Boreiša, Šėtos kultūros centro direktorė Eglė Mecelienė, UAB Sigma Solar inžinierius Virgilijus Vaitonis.
Gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius ir projekto vadovė Antanida Likšienė pristatė projekto „Fotovoltinė saulės elektrinė ant Šėtos gimnazijos pastato stogo“ rezultatą – veikiančią saulės elektrinę. Renginio dalyviai turėjo galimybę pasivaikščioti ant stogo ir iš arti apžiūrėti elektrinės modulius, gaudančius saulės šviesą ir paverčiančius juos elektros energija. Visi susidomėję stebėjo monitorių, esančio Gimnazijos fojė, realiu laiku rodančio pagaminamos elektros duomenis.
Gimnazijos direktorius padėkojo savivaldybės tarybai ir merui už savivaldybės indėlį į elektrinės įrengimą.
Šio renginio globėjas Kėdainių rajono savivaldybės Meras Valentinas Tamulis. Rėmėjos – dvi šėtiškės verslininkės – desertinės Mon petit savininkė Indrė Samukėnienė ir ,,Gėlių kampelis“ savininkė Asta Dambrauskienė.
Renginio svečiai džiaugėsi mūsų Gimnazijos iniciatyva, palinkėjo ir toliau gražinti Gimnaziją.
Tapusi gaminančia elektros energijos vartotoja Gimnazija prisideda prie Europos žaliojo kurso įgyvendinimo, mažina išmetamų į atmosferą dujų kiekį, saugo planetą nuo klimato kaitos padarinių ir yra pavyzdys visiems elektros vartotojams.

Projekto vadovė Antanida Likšienė

   

Bendrinti: