GABIŲ MOKINIŲ IŠVYKA

Gruodžio 16-ą dieną gerai ir labai gerai besimokantiems 7-IV klasių mokiniams gimnazija padovanojo išvyką į Kauną.
Gimnazistai lankėsi istorinės LR Prezidentūros muziejuje. Gidas įdomiai pasakojo apie tarpukario Lietuvos gyvenimą – madas, žaislus, įžymius žmones, inteligentus, papročius. Daug sužinojo apie prezidentus: K.Grinių, A.Smetoną, A.Stulginskį. Gidui uždavus klausimą, kiekvienas teisingai atsakęs gaudavo dovanų atviruką tarpukario Lietuvos tematika.
Šiek tiek sutemus aplankyta ir išmanioji Kauno eglė: mokiniai fotografavosi, dainavo prie savaime grojančio pianino, apžiūrėjo eglės vidų.
Gimnazistai aplankė Akropolį, žiūrėjo pasirinktus kino filmus, smagiai leido laiką.
Džiugu, jog mokykla ne pirmus metus taip nustebina ir apdovanoja gerai besimokančiuosius. Ateityje tikimės dar daugiau smagių ekskursijų kaip ši.

Milana Augustauskaitė, IV kl.