Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

GAMTAMOKSLINĖS PRIEMONĖS BIOLOGIJOS IR GAMTOS PAMOKOSE

20200109_204010

„Kamelijos lapo stebėjimas mikroskopu“, „Tešlos kilimas priklausomai nuo temperatūros“, „Mikroorganizmų kolonijų auginimas ir tyrimas mikroskopu“, „Šviesos lūžio tyrimas“ ir kiti praktikos darbai, tyrimai, bandymai, stebėjimai biologijos ir gamtos pamokose sukelia mokinių smalsumą bei norą tyrinėti mus supančią aplinką. Labai džiugu matyti mokinius, kurie taip noriai ir atsakingai dirba su naujomis gamtamokslinėmis priemonėmis.

Biologijos mokytoja Vaida Klevinienė

 

  

Blog Attachment
Atgal