Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

GAMTAMOKSLINIS UGDYMAS PRADINĖSE KLASĖSE

ESpliusLT

Šėtos gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos džiaugiasi gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis, skirtomis pasaulio pažinimo dalykui mokyti. Tai priemonės nuo įprastų laboratorinių indų iki šviesinio ir rankinio skaitmeninio mikroskopų bei rinkinių mechanikos bandymams atlikti. Visos priemonės yra vienoje klasėje ir yra prieinamos visoms pradinių klasių mokytojoms. Pradinukai jau sužinojo, kokie yra termometrai, kuo jie panašūs, o kuo skiriasi. Atlikdami bandymus naudojo įvairius skysčių matavimo indus. Išbandė, ar greitai šaldiklyje užšąla vanduo ir koks yra skirtingų medžiagų tankis.

Smagu, kai nuo pirmų dienų mokykloje, vaikai skatinami domėtis gamtos mokslais, tyrinėti, eksperimentuoti, stebėti pokyčius, fiksuoti faktus.

 

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Zinaida Kleivienė

 

 

Blog Attachment
Atgal