gim_virselis1

GAMTAMOKSLINIS UGDYMAS PRADINĖSE KLASĖSE

Šėtos gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos džiaugiasi gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis, skirtomis pasaulio pažinimo dalykui mokyti: įprasti laboratoriniai indai,  šviesos  ir rankiniai skaitmeniniai mikroskopai, rinkiniai,  padėsiantys  atlikti įvairius  mechanikos bandymus. Visos priemonės yra vienoje klasėje ir  prieinamos visoms pradinių klasių mokytojoms. Pradinukai jau sužinojo, kokie yra termometrai, kuo jie panašūs, o kuo skiriasi. Atlikdami bandymus,  naudojo įvairius skysčių matavimo indus. Išbandė, ar greitai šaldiklyje užšąla vanduo ir koks yra skirtingų medžiagų tankis. Smagu, kai nuo pirmų dienų mokykloje vaikai skatinami domėtis gamtos mokslais, tyrinėti, eksperimentuoti, stebėti pokyčius, fiksuoti faktus.

 

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Zinaida Kleivienė

 

Bendrinti: