GARBĖS DIENA ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Gegužės 13-ąją Šėtos gimnazijoje vyko tradicinis renginys Garbės diena: buvo apdovanoti patys gabiausi, stropiausi, aktyviausi ir stipriausi 1 – IV klasių mokiniai, Kėdainių rajono bei respublikos įvairių konkursų, varžybų prizininkai. Jiems buvo įteikti ,,Gimnazijos garbė – 2016“ apvanojimai. Į šią šventę susirinko mokiniai, jų tėveliai, mokytojai ir Šėtos miestelio bendruomenė. Renginyje dalyvavo bei apdovanojimus įteikė ir Kėdainių rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius.

Pirmąją nominaciją „Mokslo pirmūnas” už labai gerą mokymąsi 19 mokinių įteikė Šėtos gimnazijos direktorius M. Danilevičius bei pavaduotoja N. Širkienė. Nominaciją „Stropiausias mokinys” už labai gerą gimnazijos lankymą 31 mokiniui įteikė direktorius ir pavaduotoja A. Kvasnauskienė. Už akademinius bei meninius pasiekimus Kėdainių rajono bei respublikos įvairių konkursų prizininkams – 38 mokiniams – padėkas įteikė Kėdainių rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius. Už sportinius pasiekimus buvo pagerbti net 77 Šėtos gimnazijos sportininkai. Taip pat apdovanoti ir mokytojai, ruošę mokinius įvairiems konkursams, olimpiadoms bei varžyboms: E. Pečiulienė, R. Pupkuvienė, D. Zubieliauskienė, G. Motiejūnienė, G. Boreišienė, Ž. Būdienė, E. Nagevičienė, V. Glebauskienė. V. Petrosevičienė ir kt. – net 18. Ypatingus apdovanojimus – Šėtos gimnazijos simbolį – molinę skulptūrą OBUOLYS – pelnė labiausiai nusipelnę mokytojai – Zinaida Kleivienė ir Vladas Kiaulakis bei jų komandos. Taip pat buvo pagerbta už lyderystę, dalykinių, metodinių inovacijų diegimą bei gerosios patirties sklaidą gimnazijoje ir už jos ribų Šėtos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Neringa Širkienė. Išradingai renginį vedė ir koncertavo mokytojos Živilės paruošti mokiniai.

Tėvų komitetas organizavo mokinių apklausą ir skyrė mokytojams nominacijas: „Dalyko fanatikas“ teko lietuvių kalbos mokytojai R.Šidlauskienei, „Auksinė širdis “ – tikybos mokytojai L. Vaicekauskaitei. „Metų šmaikštuoliu“ beveik vienbalsiai pripažintas ( daugiau kaip 100 mokinių balsų surinko) kūno kultūros mokytojas V.Kiaulakis.

Ši jau tradicija tapusi šventė buvo naudinga visiems, nes apdovanojimai motyvuoja geriau mokytis, stropiau lankyti mokyklą, aktyviau dalyvauti, sportuoti ir savo pasiekimais garsinti gimnazijos vardą rajone, Lietuvoje ir galbūt net Europoje. Visų apdovanotų mokinių tėveliams skirtos Šėtos gimnazijos direktoriaus padėkos.

III klasės mokinė Raminta Čiplytė

Balticum TV  „Kėdainių žinių” 2016-05-17 dienos ištrauką apie Garbės dieną Šėtos gimnazijoje rasite čia

???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????

Garbės dienos 2016 Šėtos gimnazijoje vaizdo įrašą rasite čia >>>.