Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Gegužės 25-oji- Profesijų diena

20230525_093740

2023-06-01

Gegužės 25-ąją- Profesijų dieną – šeštos klasės mokiniai aplankė kaimynus – Jonavą. Ten lankėsi Alpakų ūkyje, Veterinarijos centre ir Priešgaisrinėje tarnyboje.
Alpakų ūkyje gidė vaikus mokė be triukšmo, staigių judesių prieiti prie alpakų, nes visgi tai laukiniai gyvūnai. Mokiniai su malonumu šėrė alpakas, glostė, aptarinėjo jų įmantrias šukuosenas, stebėjo santykių aiškinimosi scenas.
Veterinarijos centre gydytoja aprodė patalpas, pasakojo, kokios procedūros atliekamos gyvūnams, kokie aparatai reikalingi apžiūroms ir priežiūrai, kada gyvūnai paliekami centre.
Labiausiai vaikams patiko pažintis su Priešgaisrine tarnyba, jos darbu. Jie su susidomėjimu žiūrėjo mokomąjį filmuką apie gyvenamojoje aplinkoje sukeliamų gaisrų priežastis ir padarinius. Kiekvienas turėjo galimybę nučiuožti vamzdžiu, pasėdėti gaisrininkų mašinoje, apžiūrėti įrankius, kuriais karpomi ir lankstomi metalai avarijų ar nelaimių vietose. Pareigūnai pasakojo apie nelengvą ir kupiną iššūkių gaisrininko profesiją.

6 kl vadovė Dalia Railienė

Blog Attachment
Atgal