Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

GERA DALINTIS GERUMU

received_141928650081900

Sausio 29 dieną gimnazijos tarybos mokiniai lankėsi Kėdainiuose esančioje gyvūnų tarnyboje „Pifas“. Šios išvykos tikslas labai kilnus: už pinigėlius, surinktus per gimnazijoje organizuotas įvairias akcijas, nupirkti beglobiams gyvūnėliams taip reikalingo maisto, įvairiausių skanėstų, higienos prekių. Žinoma, kartu su lauktuvėmis gyvūnams padovanoti savo dėmesį ir šilumą.

Gimnazijos taryba nusprendė vieningai, kad šis apsilankymas ne paskutinis. Gera dalintis gerumu.

Vaida Klevinienė, Gimnazijos tarybos koordinatorė

 

 

Blog Attachment
Atgal